Strona główna » Sun Chemical na targach RemaDays 2018
aktualności digital business

Sun Chemical na targach RemaDays 2018

Reklama
Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, jakie odbywać się będą w dniach 7-9 lutego w centrum targowym Warsaw Expo, znajdzie się po raz kolejny Sun Chemical.

Na wspólnym stoisku z firmami Service Call, Zinart i E-Ploter (jego dystrybutorami) prezentować będzie rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane drukowi cyfrowemu. Wśród najważniejszych, promowanych na tej imprezie produktów znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – niski zapach), atramenty twardo solwentowe oraz farby sublimacyjne dla tekstyliów zarówno do druku bezpośredniego jak i pośredniego, znajdujące zastosowanie w maszynach wielkoformatowych.

W tym roku na targach RemaDays Warsaw po raz kolejny będziemy promować ofertę działu Digital. To impreza dedykowana w coraz większym stopniu branży poligraficznej, zwłaszcza jej części związanej z drukiem cyfrowym. Sun Chemical posiada szereg produktów skierowanych do tego sektora. Jak pokazuje doświadczenie z lat poprzednich, zainteresowanie nimi jest bardzo duże. – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical.

Wśród produktów promowanych przez Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2018 znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego – Streamline ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Jak podaje producent zapewniają one wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical – najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu.

Na tegorocznych targach RemaDays Warsaw, będą również prezentowane farby sublimacyjne z oferty Sun Chemical – SunTex Sonata DDE i SunTex Sonata DTE do zadrukowywania tekstyliów.  Atramenty DDE oraz DTE, odpowiednio – do aplikowania pośredniego lub bezpośredniego – nie zawierają lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, odpowiednią widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość jej prania.

– Przez cały okres trwania targów Rema Days Warsaw jesteśmy do dyspozycji gości targowych – dodaje Krzysztof Ostrowski. – Nasze stoisko będzie nie tylko miejscem do prezentacji naszych produktów, ale także do mniej formalnych spotkań. Można tu będzie porozmawiać z przedstawicielami naszej firmy i jej dystrybutorów na tematy związane z drukowaniem, uszlachetnianiem, zabezpieczeniami.

Na podstawie informacji prasowej Sun Chemical  

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama