Strona główna » Sukces HKM na RemaDays. Powtórka na Warsaw Pack
aktualności

Sukces HKM na RemaDays. Powtórka na Warsaw Pack

Reklama

HKM – firma z Sopotu, zaprezentowała się na odbywających się w Warszawie Rema Days przede wszystkim z drukiem cyfrowym i bardzo bogatym finishingiem dla etykiet samoprzylepnych. Stoisko było tak oblegane, że nie udało nam się dostać i porozmawiać w trakcie targów, zatem zasięgnęliśmy opinii po targach. Grzegorz Kamiński (prezes HKM) powiedział nam, że jest bardzo zadowolony z odniesionego sukcesu podczas tej edycji targów.

Grzegorz Kamiński

Ilość klientów na stoisku przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie naszym hitem targowym, czyli kompaktową linią do produkcji etykiet (jeko produkt gotowy) było bardzo widoczne. Bezpośrednio po targach rozmawiamy o pierwszych trzech maszynach DC330 Mini/T3. Przy czym, już wiemy że w najbliższym czasie będziemy mogli kontraktować kolejne.

Zbigniew Karapuda dyrektor handlowy HKM-u, dodaje: „To nie jest duża niespodzianka, że produkt tak trafnie skonfigurowany, będzie się sprzedawał doskonale. Idealnie wstrzeliwuje się w potrzeby rynku. Mała hybryda, którą jest DC330Mini z Trojanem3, jako elementem cyfrowym, spełnia wszystkie podstawowe oczekiwania klienta. Nie tylko wydrukuje cyfrowo etykietę ale również doda kolory spotowe lub lakier wybiórczy na stacji flekso. Laminuje lub wykona złocenia, ewentualnie pokryje lakierem UV.

Wszystko to wykrawa na sztancy semi-rotacyjnej lub w pełnej rotacji. Na koniec skonfekcjonuje na odpowiednie rolki. Dla bardzo wymagających klientów, możemy też dodać sito lub tłoczenie. Dzięki swojej budowie modułowej jest możliwość szerokiej konfiguracji maszyny. Istnieje również możliwość dokupienia odpowiedniego modułu w późniejszym czasie.

Zbigniew Karapuda

Dużym zainteresowaniem na stoisku cieszyły się także własne produkty prezentowane przez HKM; przecinarka do gilz, podnośnik do roli i stroboskop do kontroli etykiet. Rozsądna cena i bardzo dobra jakość to podstawowe parametry, na jakie zwracano uwagę.

Wszystkie te produkty będziemy prezentować również na najbliższych targach Warsaw Pack – dodaje Zbigniew Karapuda – które będą odbywać się już przyszłym tygodniu od 7 marca.  Zapraszamy na nasze bardzo komfortowe stoisko, bo tym razem,  każdy znajdzie miejsce do swobodnych rozmów.

Reklama   

1 komentarz

kliknij tutaj, aby dodać komentarz
  • Chętnie odwiedzę to stoisko na targach Warsaw Pack, bo się wybieram 8 marca. Taki event to dobra okazja, żeby porównać ceny i ofertę różnych producentów.

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama