Strona główna » Polska premiera najnowszej drukarki do druku w bieli Oki Pro8432WT
digital business

Polska premiera najnowszej drukarki do druku w bieli Oki Pro8432WT

Reklama

Na tegorocznym Festiwalu Druku, który odbędzie się 13 i 14 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI, po raz pierwszy w Polsce będzie możne zobaczyć możliwości Oki Pro8342WT – drukarki wykorzystującej zaawansowaną technologię białego tonera. Oki pokaże też eko-solwentowe plotery i drukarki Pro Series Graphic Arts.

Na Festiwalu Druku 2017 firma OKI (stoisko C10) wraz z partnerami (Extreme – stoisko G6, Alma Trend – stoisko E6, Viscar – stoisko D1, hala 3) zaprezentuje najnowsze rozwiązania ze swojego portfolio dedykowanego branży wydruków profesjonalnych oraz graphic arts.

Polska premiera drukarki Pro8432WT wykorzystująca zaawansowaną technologię białego tonera, wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s oraz M-64sLCIS, 4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series Graphic Arts: Pro9541, Pro9542, Pro7411WT oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – tegoroczna ekspozycja OKI jest niezwykle bogata w innowacyjne urządzenia będące odpowiedzią na potrzeby firm zajmujących się kreatywnymi wydrukami.

Polska premiera Oki Pro8432WT, kolorowej drukarki w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, odbędzie się na stoisku partnera Oki firmy Alma Trend (E6, hala3). Specjaliści Alma Trend przygotowali też bezpłatne warsztaty z termotransferu pod hasłem „Amazing, but true”.

Tegoroczna edycja Festiwalu Druku jest dla nas szczególna, ponieważ prezentujemy bardzo szerokie portfolio naszych urządzeń i to na 4 stoiskach. Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe OKI E-64s oraz M-64sLCIS z serii ColorPainter dla rynku graficznego będzie można obejrzeć na naszym stoisku nr C10. Zapewniają one niezrównaną jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowych.

Druk eko-solwentowy to interesująca propozycja dla tych firm, które drukują wiele projektów wielkoformatowych oraz cenią sobie niski koszt, bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Oba modele spełniają najwyższe wymagania dotyczące druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę, gwarantując przy tym wyjątkową jakość i wydajność. Na stanowiskach naszych partnerów zwiedzający będą mogli zobaczyć też możliwości naszych innowacyjnych drukarek wyposażonych w tonery białe i neonowe – mówi Krzysztof Nakielski, Product Marketing Manager Oki Systems Polska.

Urządzenie E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Szeroki zakres barw, wyraźne, nasycone kolorem i lśniące wydruki, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: te cechy sprawiają, że na urządzeniu można uzyskać płachty do wielu zastosowań informacyjno-upiększających. M-64s wyposażony został w system o dużej pojemności tuszu – LCIS. Ploter zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. M-64sLCIS jest wyposażona w 4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru, dzięki czemu może w sposób ciągły produkować dużą ilość wydruków.

Pro8432WT to najnowszy model drukarki Oki wykorzystujący technologię druku w bieli. Swoim potencjałem zachwyci wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych.

Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m² z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje wysoką funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron.

Pro6410 NeonColor to drukarka, która wprowadza kolorowy druk w zupełnie nowy wymiar. Została ona wyposażona w tonery neonowe, które umożliwiają drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przyciągających oko fluorescencyjnych wzorów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach, zastosowań jest bardzo wiele. Pro6410 NeonColor drukuje na różnorodnych nośnikach w formacie do A4 o gramaturze do 250 g/m2 i banerach o długości do 1320 mm.

Modele drukarek Pro9541 i Pro9542 łączą w sobie technologię wysokiej rozdzielczości cyfrowego druku LED z wielokrotnie nagradzaną technologią 5 – tonerowego druku (CMYK + 1). Oferują dzięki temu niedrogie i wydajne wydruki, tradycyjnie osiągane tylko przez drogie urządzenia produkcyjne. Wysoka rozdzielczość – 1200 x 1200 dpi, szybkość druku 50 str./min. i nieporównywalna możliwość wyboru szerokiej gamy nośników o maksymalnej gramaturze sięgającej 360 g/m2, sprawiają, że urządzenia te to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których ważne jest drukowanie materiałów graficznych na żądanie i które wymagają doskonałej jakości wydruków oraz dla niskonakładowego druku produkcyjnego.

Zapewniają one wyjątkową jakość druku i niższe jednostkowe koszty wydruku strony. Są skierowane przede wszystkim do branży kreatywnej związanej z działalnością twórczą i designem. Świetnie sprawdzą się m.in. w zakładach poligraficznych, agencjach reklamowych i kreatywnych czy działach marketingu.

Pro7411WT oferuje możliwość drukowania z wykorzystaniem czterech kolorów (CMY oraz białym) na papierze o gramaturze do 250g/m2, a także efektywny druk w szerokim zakresie zastosowań i na dużej gamie nośników do A4, w tym również druk banerów o długości maksymalnie 1320 mm. Szybkość druku w kolorze to 34 str./min. Dedykowana jest wielu kluczowym rynkom jako rozszerzenie istniejących już rozwiązań poligraficznych, również niestandardowych, takich jak nadruki na koszulkach, dekoracje ceramiczne, druk typu backlight oraz na folii opakowaniowej.

Na podstawie informacji prasowej firmy OKI

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama