Strona główna » Plotery Mutoh na targach RemaDays 2018
aktualności digital business

Plotery Mutoh na targach RemaDays 2018

Reklama
Nastoisku polskiego dystrybutora marki MUTOH – Atrium Centrum Ploterowe – odwiedzający targi RemaDays 2018 będą mieli okazję zobaczyć 9 drukarek wielkoformatowych. Pokazywane urządzenia, będą reprezentować cztery technologie druku: żywiczną, LED-UV, eko-solwentową oraz sublimacyjną.

Druk żywiczny – plotery Mutoh ValueJet X

Podczas targów RemaDays Atrium zaprezentuje 3 plotery Mutoh ValueJet tej serii: 1324X, 1604X, 1638X. Plotery ValueJet serii X pracują w technologii żywicznej. Oznacza to, że drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS. To co odróżnia te atramenty od innych „eko” rozwiązań na rynku to ich skład, który bazuje na żywicach. Co więcej, szeroki gamut kolorystyczny pozwala drukować „korporacyjne” kolory – pokrycie palety Pantone C wynosi aż 83% (z CMYKa).

Plotery ValueJet X różnią się szerokością roboczą i produktywnością. W zależności od wymagań i potrzeb użytkownika, do wyboru mamy dwie szerokości: 1.37 i 1.62 m, a prędkość maksymalna sięga od 15 do prawie 100 m2/h. Wszystkie natomiast posiadają cechę wspólną – japońskie technologie: Mutoh Intelligent Interweaving i Mutoh DropMaster.

Druk LED-UV – plotery Mutoh ValueJet UH i UF

Na stoisku Atrium, można będzie zapoznać się również z urządzeniami do druku bezpośredniego LED-UV o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Będą to Mutoh ValueJet: 426UF, 626UF i 1626UH.

Cechą wyróżniającą japońskie drukarki LED od innych rozwiązań na rynku jest brak zapachu zadrukowanego przedmiotu. To jeden z dowodów na ekologiczność rozwiązań tego producenta. Warto zauważyć, że drukarki LED firmy Mutoh nie wymagają podłączania zewnętrznych systemów filtrujących powietrze czy innych wyciągów.

Druk sublimacyjny – plotery Mutoh ValueJet WX i RJ

Sublimacja jest technologią nie mniej ciekawą od technologii LED. Jej szerokie możliwości, pozwalają na znakowanie nie tylko tekstyliów, ale też gadżetów reklamowych, sprzętów sportowych, dekoracji, mebli i wielu innych nośników i obiektów.

Na stoisku można będzie zapoznać się z ploterem sublimacyjnym Mutoh RJ-900 XG o szerokości 1.07 m. Urządzeniem z wyższej półki będzie Mutoh ValueJet 1638 WX o szerokości 1.62 m.

Druk eko-solwentowy – ploter Mutoh ValueJet 628

Dla użytkownik potrzebujących małego-wielkiego formatu, japoński producent opracował ploter Mutoh ValueJet 628. Ten 8-kanałowy ploter o szerokości roboczej 62 cm, pracuje w technologii eko-solwentowy i jest wyposażony w technologię znane z topowych modeli, jak Intelligent Interweaving. W połączeniu z ploterem tnącym o tej samej szerokości (np. Summa D60, również prezentowany na stoisku Atrium), tworzy wydajny system do druku i wycinania naklejek, etykiet, itd.

Na podstawie informacji firmy Atrium Centrum Ploterowe

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama