Strona główna » Ploter EFI VUTEk FabriVU 340 w Labo Print
digital business

Ploter EFI VUTEk FabriVU 340 w Labo Print

Reklama

Maszyna do druku sublimacyjnego – EFI VUTEk FabriVU 340 – pracuje od jakiegoś czasu w jednej z cyfrowych drukarń wielkoformatowych w naszym kraju – Labo Print z Poznania. Urządzenie dostarczyła firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor marki EFI na polskim rynku.

Labo Print od wielu lat świadczy usługi poligraficzne – mówi Krzysztof Fryc, prezes zarządu w Labo Print. – Posiadamy grono najlepszych w branży ekspertów, a także bogaty park maszynowy, bazujący na najnowocześniejszych technologiach druku cyfrowego. Oferujemy klientom usługi w technologiach druku solwentowego, UV, termosublimacyjnego, fleksograficznego i ekologicznego lateksowego.

Firma swoją działalność rozpoczęła ponad 11 lat temu od druku wielkoformatowego. Obecnie jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się także drukiem na płaskich powierzchniach, produkcją cyfrowych etykiet samoprzylepnych, a także standów i opakowań tekturowych zarówno w niewielkich, jak i przemysłowych ilościach. Drukarnia oferuje też wiele gotowych produktów w zakresie systemów techniki reklamowej wykonanych wraz z wydrukami odpowiednimi do tych systemów, m.in. flagi plażowe, nośniki ekspozycyjne (roll-upy, systemy ram do ekspozycji poliestrów, ścianki itp.).

Decyzja dotycząca zakupu zapadła podczas targów Fespa 2017 i był to pierwszy kontrakt na ten model maszyny zrealizowany przez firmę z Polski.

Labo Print to firma z ogromnym potencjałem, nieustannie się rozwijająca i sięgająca po najlepsze rozwiązania. Przez to jest wymagającym klientem, który stale inwestując dąży przede wszystkim do zaspokojenia potrzeb swoich zleceniodawców.  Tym bardziej istotny dla nas jest fakt, że pierwsza sprzedana przez nas maszyna FabriVU 340 rozpoczęła pracę właśnie w tej właśnie innowacyjnej drukarni – mówi Radosław Brzeziński, Sales Manager LFP z firmy Reprograf.

Kompleksowość usług to jeden z priorytetów Labo Print. Zakup EFI FabriVU 340 jest jednym z elementów dążenia firmy do osiągnięcia tego celu. Maszyna nie tylko powiększyła możliwości przedsiębiorstwa, ale była również odpowiedzią na oczekiwania jego klientów. Labo Print, jak podkreśla Krzysztof Fryc, jest w stanie obecnie wydrukować w wielkim formacie niemal wszystko – od papierowego plakatu, przez winylowe siatki, bannery, folie okienne i samochodowe, na płytach pleksi PCV i innych tworzywach sztucznych skończywszy.

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama