Strona główna » Nowe drukarki Canon PIXMA G
digital business

Nowe drukarki Canon PIXMA G

Reklama
Firma Canon zaprezentowała najnowsze modele drukarek PIXMA G z systemem stałego zasilania. To wysokowydajne, proste w obsłudze oraz kompaktowe urządzenia zaprojektowane z myślą o użytkownikach przetwarzających duże ilości drukowanych materiałów, którzy oczekują obniżenia kosztów eksploatacyjnych.

Nowe drukarki serii PIXMA G to urządzenia zaprojektowane do użytku domowego, które sprawdzą się także w mikro i małych firmach, wymagających podniesienia wydajności przetwarzania dokumentów. Możliwość drukowania większej ilości materiałów gwarantuje swobodną eksploatację urządzeń PIXMA G przy zachowaniu wyższej wydajności i jakości druku.

Zostały opracowane przede wszystkim z myślą o najwyższej wydajności pracy; umieszczenie pojemników z tuszem z przodu urządzenia ułatwia sprawdzanie poziomu tuszu; specjalna konstrukcja pojemników ogranicza niemal do zera ryzyko rozlania się lub wycieku tuszu i ułatwia proces wymiany pojemnika.

Urządzenia PIXMA G2410 oraz PIXMA G3410 z wbudowanym 1,2-calowym ekranem LCD także pozwalają szybko kopiować dokumenty za pomocą jednego przycisku. Z kolei dodatkowe zalety modelu PIXMA G4410 to dwuliniowy wyświetlacz LCD czy wyjątkowo proste ustawienia startowe urządzenia.

Oba modele – PIXMA G4410 oraz PIXMA G3410 – oferują łączność Wi-Fi i umożliwiają użytkownikom drukowanie w trybie zdalnym z laptopa/PC oraz z inteligentnych urządzeń mobilnych. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz kontrola stanu technicznego urządzenia jest także możliwa dzięki aplikacji Canon PRINT– umożliwia ona dostęp do usługi PIXMA Cloud Link, zdalne drukowanie zdjęć oraz dokumentów za pośrednictwem usług w chmurze, takich jak GoogleDrive, Dropbox, Instagram i wiele innych.

Nowa gama drukarek PIXMA G to ekonomiczne rozwiązanie dla domowych biur oraz mikro i małych firm, które oczekują poprawy wydajności codziennej pracy. Nowe drukarki gwarantują trwałe wydruki niezależnie od tego, czy są to zdjęcia czy dokumenty wymagające profesjonalnego wykończenia.

Na podstawie informacji prasowej firmy Canon

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama