Strona główna » Mercury 400SF w drukarni OSDW AZYMUT
aktualności

Mercury 400SF w drukarni OSDW AZYMUT

Reklama
Firma OSDW AZYMUT rozpoczęła swoją działalność w maju 1999 r. z inicjatywy Grupy Wydawniczej PWN, prowadzi sprzedaż hurtową książek oraz świadczy usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim.

W ofercie posiada ponad 100 tys. tytułów. Są wśród nich publikacje z bardzo wielu dziedzin – książki naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystyka, literatura dziecięca, a także książki ilustrowane. W 2012 roku firma uruchomiła kolejną usługę – drukarnię cyfrową z możliwością druku na żądanie (POD).

Drukarnia zlokalizowana w Łodzi gwarantuje realizację zleceń w szybkich terminach, w najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach dla druku cyfrowego. Rynek poligraficzny rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego park maszynowy firmy został wzbogacony o nową maszynę foliarkę Mercury 400SF firmy Foliant. Dostawcą maszyny jest firma Derya z Tychów będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem maszyn FOLIANT.

Mercury 400 SF jest w pełni zautomatyzowaną, bardzo prostą i szybką w przygotowaniu do pracy maszyną do foliowania. Cały proces ustawiania polega na wprowadzeniu danych na panelu sterowania i zatwierdzeniu. Niezależnie działający system docisku wałka pozwala na różne w zależności od potrzeb ustawienie siły docisku. Niewielki rozmiar i waga pozwala ustawić maszynę w każdym miejscu. W maszynie Mercury istnieje możliwość zamontowania modułu do jednoczesnego dwustronnego foliowania.

Na podstawie informacji firmy Derya

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama