Strona główna » Lista nawyków wysoce efektywnych drukarń
fujifilm konferencje

Lista nawyków wysoce efektywnych drukarń

Reklama

Firma Fujifilm Europe – producent zaawansowanych rozwiązań dla prepressu, druku offsetowego i cyfrowego – zaprezentowała korzyści wynikające z zastosowania oferowanych przez siebie produktów podczas konferencji zorganizowanej przez redakcję czasopisma Świat Poligrafii Professional.

Konferencja odbywała się 14 listopada br. w hotelu Mercure Warszawa Centrum i poświęcona była innowacyjnym rozwiązaniom w zastosowaniu technologii drukowania LED UV, H-UV oraz przemysłowego druku cyfrowego. Wzięło w niej udział 140 przedstawicieli drukarń oraz dostawców rozwiązań dla branży poligraficznej.

Nowoczesne technologie drukowania coraz bardziej interesują drukarzy w Polsce. Można było się o tym przekonać już w zeszłym roku, podczas pierwszej odsłony konferencji LED UV. W tegorocznej edycji najbardziej oczekiwanym tematem w zakresie nowych technologii podczas konferencji był przemysłowy druk cyfrowy, o którym bardzo głośno było podczas ostatnich targów Drupa. Tam też Fujifilm zaprezentował istotne nowości a zarazem podejście do zagadnienia drukowania.

Mark Stephenson - Fujifilm
Mark Stephenson – Fujifilm

„Lista nawyków wysoce efektywnych drukarń” to tytuł tej prezentacji jaką przedstawił Mark Stephenson. I jak się okazało, zamiast skupiać się na technologii, prelegent zaprezentował korzyści i możliwości wynikające z zastosowania tych technologii.

Mark Stephenson w prezentacji nawiązał do tematu konferencji, jakimi były innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania technologii LED UV, wskazując, że są to rozwiązania dla poszukujących usprawnień w swojej produkcji, ale porównał je także do rozwiązań inkjetowych, które – zdaniem prelegenta – mogą zapewnić użytkownikom jeszcze więcej korzyści…

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

Reklama