Strona główna » Już jest! Nowy Kongsberg C66
aktualności opakowania i etykiety

Już jest! Nowy Kongsberg C66

Reklama

Nowy model serii C6X to największy stół tnąco-bigujący przeznaczony do cięcia i bigowania kartonu oraz tektury. Format, szybkość, precyzja! Kongsberg C66 łączy w sobie prędkość oraz precyzję cięcia, zapewniając jednocześnie największy dostępny na rynku format blatu.

Model ten jest odpowiedzią na konwencjonalne wykrojniki przy niskonakładowych produkcjach POS/POP z tektury falistej. Prędkość jaką może osiągać w trakcie pracy to aż 100 m/min. Kongsberg C66 obsługuje ręczną wielostrefową produkcję dużych arkuszy o wymiarach 2,2 m x 3,2 m lub produkcję w jednym obszarze arkuszy tektury falistej o formacie 2,5 m x 4,8 m – w zależności od zapotrzebowania danej pracy.

Jest to doskonałe rozwiązanie skierowane do produkcji opakowań ochronnych w bardzo dużym formacie, z materiałów wykonywanych z grubej tektury dwu lub trzywarstwowej, a także opakowań oraz standów POP. Nowy Kongsberg C66 umożliwia również pracę z innymi materiałami wymaganymi w produkcji opakowań ochronnych włącznie z pianką amortyzująca.

Źródło: Digiprint

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama