Strona główna » Horizon w Drukarni Color Press ART
aktualności

Horizon w Drukarni Color Press ART

Reklama

W drukarni Color Press ART zainstalowano kolejną maszynę japońskiego producenta, firmy Horizon International Inc. Dostawcą urządzenia jest firma DERYA z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce.

Tym razem firma Color Press Art. zainwestowała w bigówkę z możliwością łamania arkuszy Horizon CRF 362 wraz z opcjonalną perforacją PRF 36, co w znacznym stopniu poszerzyło i przyśpieszyło możliwości produkcyjne drukarni.

Reklama
Drukarnia Color Press ART, z siedzibą w Kielcach przy ulicy Romualda Mielczarskiego 153, funkcjonuje na rynku poligraficznym już od 1996 roku. Przez wszystkie lata działalność zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły na zaspakajanie potrzeb swoich klientów. Nowe perspektywy rozwoju, wykorzystywanie zdobytej wiedzy, zakup nowoczesnych maszyn, to klucz do sukcesu firmy. Dla właściciela firmy Roberta Tokarskiego nie jest to pierwszy zakup maszyn firmy Horizon wcześniej zostały już zainstalowane Linia do produkcji broszur StitchLiner 5500, oklejarka jednoszczękowa BQ 270, falcerki jedna w formacie B3 EF354 i w formacie B2 AFC566A.

Bigówka Horizon CRF 362 jest urządzeniem przeznaczonym przede wszystkim do bigowania i składania wszelkiego rodzaju korespondencji, menu restauracyjnego, okładek dla książek oraz innych materiałów reklamowych o dużej gramaturze, wymagających bigowania liniowego. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i dokładnością pracy. Posiada możliwość wykonywania 2 łamów równoległych. Ustawiana jest automatycznie za pomocą kolorowego ekranu dotykowego a podawanie papieru odbywa się pneumatycznie, za pomocą taśm ssących.

Na podstawie informacji firmy DERYA

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama