Strona główna » Gallus na Labelexpo Europe 2017
opakowania i etykiety

Gallus na Labelexpo Europe 2017

Reklama

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2017 w Brukseli, Gallus (Grupa Heidelberg) przedstawi swoją ofertę pod hasłem „Speed up your Success” pokazując swoją wizję szybkiej drogi do sukcesu dla producentów etykiet przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.

Po roku od premiery Gallus zaprezentuje nową maszynę Gallus Labelmaster w wersji Advanced, a także pokazaną po raz pierwszy w ubiegłym roku cyfrową maszynę Gallus Labelfire z funkcją obróbki końcowej w linii oraz nowe propozycje w zakresie usług serwisowych jak i sitodruku.

Gallus Labelmaster

Gallus Labelmaster i Gallus Labelmaster Advanced: prędkość i elastyczność

Gallus Labelmaster jest najszybszą maszyną wąskowstęgową do drukowania etykiet, jaką kiedykolwiek zbudował Gallus. Dzięki modułom w wersjach PLUS i ADVANCED ta platforma może zostać użyta do skonfigurowania odpowiedniej maszyny dla różnych modeli biznesowych.

Gallus Labelfire: wydajność w cyfrowym drukowaniu inkjetowym

Podczas targów Labelexpo Gallus pokaże także swoją maszynę do cyfrowego drukowania etykiet Gallus Labelfire 340 wyposażoną w nową funkcję obróbki końcowej w linii. W odróżnieniu od innych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku, Gallus Labelfire może produkować gotowe, wykrojone etykiety w jednym przejściu wstęgi przez maszynę. Oczywiście ma to ogromny wpływ na oszczędność czasu, koszty oraz materiał w porównaniu do procesu wieloetapowego.

Cyfryzacja usług serwisowych Gallusa

Nowa oferta usług serwisowych firmy Gallus wpisuje się w ideę Przemysłu 4.0 i zapewnia drukarniom etykiet większą dostępność ich maszyn. Warto zapoznać się bezpośrednio i porozmawiać podczas targów Labelexpo z ekspertami firmy Gallus jak cyfryzacja usług zmieni przemysł etykietowy i poprawi wydajność maszyn do produkcji etykiet.

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2017 w Brukseli Gallus (Grupa Heidelberg) przedstawi swoją ofertę pod hasłem „Speed up your Success” pokazując swoją wizję szybkiej drogi do sukcesu dla producentów etykiet przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań. Hala 5, stoisko: 5B28 i 5C31

Gallus Screeny – proste w użyciu i szybkie drukowanie

Gallus pokaże również swoje wyjątkowo odporne, zapewniające wspaniałe efekty w druku, optymalną rozdzielczość, wykorzystanie szerokiej gamy aplikacji oraz bardzo dobre przenoszenie farby matryce do sitodruku rotacyjnego z serii Gallus Screeny, które pozwalają znacząco przyspieszyć drukowanie etykiet w kombinacji flekso-sitodruk bez konieczności rezygnowania z jakości. Gallus zaprezentuje elementy systemu Screeny pod hasłem „Gallus Screeny – proste w użyciu i szybkie drukowanie”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Heidelberg

Reklama   

1 komentarz

kliknij tutaj, aby dodać komentarz
  • Nie tak dawno większość producentów nie przyznawała się do maszyn i urządzeń z obszaru druku cyfrowego. Dobrze, że te czasy mamy za sobą…

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama