Strona główna » Digiprint i Gandy Digital
aktualności digital business

Digiprint i Gandy Digital

Reklama

Podczas śniadania prasowego, które odbyło się 8 września, firmy Digiprint i Gandy Digital poinformowały o rozpoczęciu stałej współpracy na polskim rynku. Od tego dnia firma Gandy Digital jest reprezentowana przez firmę Digiprint włącznie z doradztwem inwestycyjnym, sprzedażą i serwisem.

Reklama
Edward Godawa z firmy Digiprint przypomniał krótko osiągnięcia Gandy Digital, a Shmulik Lagziel z firmy Gandy Digital poprowadził główną prezentację, w której przypomniał krótko historię firmy i tematy, w których się specjalizuje – wybrane urządzenia – produkowane przez Gandy Digital.

Gandy Digital to firma, której założyciele posiadają ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku druku cyfrowego, jest liderem nowoczesnych technologii w dziedzinie druku wielkoformatowego. Nazwisko Gandy może poszczycić się wieloma nagrodami oraz wprowadzeniem niezliczonych innowacji do druku cyfrowego.

Od lewej: Edward Godawa i Shmulik Lagziel

Drukarki Pred8tor i Domin8tor oferowane przez Gandy Digital zostały zaprojektowane i zbudowane w Kanadzie przy współpracy działu programistów w Teksasie w USA. Kanadyjska siedziba firmy posiada ponad 6500 metrów kwadratowych powierzchni nowoczesnej fabryki co zapewnia pełna kontrolę nad przebiegiem produkcji. Gwarantuje to także najwyższą jakość produktu. Fabryka posiada także własny demo-room gdzie klienci Gandy Digital mogą testować szeroki zakres drukarek przy użyciu własnych plików i materiałów.

Gandy Digital jest firmą „w pełni cyfrową” co sprawia, że każdy z etapów produkcji jest w pełni transparentny, zużycie papieru zmniejszone jest do minimum, a życie produktu jest szczegółowo monitorowane na każdym z etapów produkcji.

Poza produkcją drukarek firma Gandy Digital świadczy usługi po sprzedażowe w celu zapewnienia najwyższej satysfakcji Klientów. Biura zlokalizowane w Kanadzie, USA, Belgii, Polsce oraz Indiach i Azji zapewniają pełen serwis urządzeń oraz sprzedaż atramentów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Pełna oferta Gandy Digital obejmuje drukarki wielkoformatowe UV, typu flatbed oraz roll-to-roll.

Na zakończenie prezentacji przedstawiciele prasy branżowej mieli czas na zadawanie pytań. Więcej na łamach czasopisma w wydaniu wrześniowym.

Reklama   

1 komentarz

kliknij tutaj, aby dodać komentarz
  • Digiprint rozszerza ofertę. Wydaje się, że Gandy Digital trafił w dobrym momencie do firmy, która w ostatnim czasie niezwykle silnie się rozwija. Podpytywaliśmy, czy to zwiększenie oferty, czy mała korekta. Jak się okazuje Digiprint jednak rozbudowuje swoje portfolio.

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama