Strona główna » Certyfikat TCPC dla Galileo Group
digital business

Certyfikat TCPC dla Galileo Group

Reklama
Firma Galileo Group z Poznania, właściciel serwisu otofoto.net.pl, otrzymała prestiżowy certyfikat TCPC za wydruki na ploterze imagePROGRAF PRO-6000. Certyfikat TCPC to wyróżnienie, przyznawane dostawcom usług druku, potwierdzające najwyższą jakość przygotowywanych przez nich wydruków. Gwarantuje on, że wyróżniony podmiot posiada rozwiązania druku spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości i powtarzalności produkcyjnej.

Każdy kandydat do certyfikatu TCPC (TECCO Certified Printing Center) przechodzi restrykcyjne testy, podczas których sprawdzana jest jakość dostarczonych przez niego wydruków. Dostawca ubiegający się o certyfikację musi przygotować 12 wydruków według ustalonego przez firmę TECCO wzoru i dostarczyć je do analizy.

Wyróżnienie przyznawane jest przez firmę TECCO – producenta papieru na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne, fotograficzne i proofingowe – na 24 miesiące. Po tym czasie należy odnowić ważność certyfikatu, poddając się kolejnym testom.

Poznańska firma Galileo Group, właściciel serwisu otofoto.net.pl, to pierwsza i jedyna firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oraz 18. firma na świecie, wyróżniona certyfikatem TCPC. Firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z wykonywaniem najwyższej jakości wydruków FineArt i wydruków na płótnie. W październiku otofoto.net.pl zainwestowała w najnowocześniejszy ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-6000.

Certyfikacja TCPC jest ukoronowaniem naszej wieloletniej pracy i potwierdzeniem tego, że inwestycje w nowoczesne technologie cyfrowego druku przynoszą wymierne efekty. To potwierdzenie jakości, którą możemy oferować naszym dotychczasowym i nowym klientom – przyznaje Włodzimierz Wawrzynowicz, właściciel Galileo Group

– Inwestycja w nowy ploter graficzny otwiera przed nami nowe możliwości. Brak konieczności ręcznej zmiany tuszów z fotograficznego na matowy, rewelacyjna jakość na błyszczących papierach dzięki bezbarwnemu tuszowi Chroma Optimizer oraz oszczędność w eksploatacji dzięki płynnym przejściom miedzy odcieniami daje pewność, że nasze wydruki spełniają są najwyższej jakości na rynku.

Serdecznie gratulujemy firmie Galileo Group i bardzo się cieszymy, że uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu było możliwe dzięki inwestycji w nasze urządzenie drukujące – mówi Tomasz Miękus, Product Business Developer LFP, Canon Polska.

Ploter Canon imagePROGRAF PRO-6000 stanowi szczyt techniki w zakresie druku fotografii i grafiki artystycznej. Zapewnia ono wysoką jakość w każdym aspekcie pracy. Dzięki połączeniu technologii nowych atramentów pigmentowych LUCIA PRO z 12-kolorową głowicą drukującą, ten najbardziej profesjonalny ploter z rodziny imagePROGRAF PRO zapewnia imponujące odwzorowanie odcieni barw. Dodatkowo wytrzymała konstrukcja zachowuje odpowiednią odległość między głowicą a nośnikiem, co eliminuje drgania podczas pracy urządzenia.

Na podstawie informacji firmy Canon

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama