Strona główna » Accurio Print C759: nowość na rynku druku cyfrowego
digital business

Accurio Print C759: nowość na rynku druku cyfrowego

Reklama
Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek nowe urządzenie Accurio Print C759 dedykowane dla dużych korporacji, administracji oraz placówek edukacyjnych.

W stosunku do poprzedniego modelu bizhub PRO C754e przeznaczonego na rynek druku cyfrowego, w Accurio Print C759 zwiększono wydajność skanowania i kopiowania oraz zmniejszony został m.in. czas oczekiwania na pierwszą kolorową kopię do 4,9 sekundy. Dodatkowo została zachowana możliwość wykonywania wydruków na arkuszach do 1,200 mm długości z podajnika ręcznego oraz obsługa mediów o gramaturze do 300 g/m².

Nowy model od Konica Minolta drukuje kolorowe arkusze A4 z szybkością do 65 str./min w kolorze oraz do 75 str./min monochromatycznie w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Jeśli chodzi o format A3, urządzenie jest w stanie wydukować 32 arkusze w ciągu jednej minuty. Accurio Print C759 daje również możliwość skanowania dokumentów z szybkością do 240 str./min przy rozdzielczości 300 dpi. Do dyspozycji użytkowników są również funkcje inteligentnego katalogowania papieru oraz mixplex/mixmedia.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu 10,1-calowego, kolorowego panelu dotykowego. Dla ustawień każdej funkcji wydzielone zostały osobne okna kontrolne. Z poziomu panelu można nawiązać połączenie NFC z urządzeniami przenośnymi. Accurio Print C759 charakteryzuje się wysoką skalowalnością, dzięki interfejsowi OpenAPI od Konica Minolta oraz uwierzytelnianiu IWS.

Accurio Print C759 oferuje również profesjonalne funkcje wykańczania, które obejmują zszywanie, tworzenie broszur, składanie w „z” (do postaci listowej), dodawanie wkładek czy opcjonalne dziurkowanie. Dla zapewnienia wysokiej jakości druku zastosowano toner polimeryzowany Simitri HD E.

Na podstawie informacji firmy Konica Minolta

Reklama   

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

Reklama

Reklama